Kulturna radionica

278597623 1040651563534709 4531195308010863181 n   U sklopu kulturne radionice kroz ožujak i travanj pripremljen je i odigran uskrsni igrokaz „Kako su nastale pisanice“. Igrokaz je osmislio voditelj radionice, Ivan Marenić, učitelj hrvatskog jezika.

U glavnim ulogama glumile su korisnice projekta „Svi smo mi zajednica“, Vjekoslava Skokić, Zlata Turčić, Ana Horvat i Marija Čeliković te zaposlenice Petra Kukić i Tihana Blažević.

Izvedba igrokaza održana je 13.travnja 2022. godine u prostorijama Centra za pomoć i njegu Jasenovac s početkom u 9:30 sati. Prisustvovala su djeca i stručno osoblje vrtića te 1. i 2. razred Osnovne škole Jasenovac sa svojim učiteljicama.

Po završetku igrokaza svakom djetetu dodijeljen je prigodan poklončić.

Projekt „Svi smo mi zajednica“ financiran je sredstvima Europske unije iz Europskog socijalnog fonda te se aktivno provodi od mjeseca rujna 2020. godine.