Službene internet stranice Općine Jasenovac

Javni natječaj za financiranje programa, projekata i aktivnosti koje provode udruge, sredstvima iz Proračuna Općina Jasenovac za 2023. godinu

Općina Jasenovac poziva udruge koje su programski usmjerene na rad u područjima naznačenim u ovom Javnom natječaju da se prijave za financijsku podršku programima, projektima, manifestacijama i aktivnostima koji doprinose razvoju prioritetnih područja iz ovog Javnog natječaja.

kultura,
sport,
djelovanja udruga iz Domovinskog rata,
djelovanja udruga za mlade,
djelovanja humanitarnih, socijalnih i zdravstvenih udruga,
ostala područja djelovanja udruga.
Programi moraju biti od interesa za Općinu Jasenovac, stručno utemeljeni, kvalitetni, kreativni, ekonomični i racionalni te pridonositi zadovoljenju određene javne potrebe na području Općine Jasenovac u 2023. godini.

1_Javni-natječaj-udruge-za-2023.doc

2_PRIJAVNICA-OBRAZAC_1-ZA-2023.docx

Obrazac-2-proracun2.xlsx

Obrazac_3_-izjave-o-nepostojanju-dvostrukog-financiranja.doc

Pravilnik--Općine-Jasenovac2022_Udruge.docx