Poboljšanje javne komunalne infrastrukture na groblju u naselju Višnjica

Dovodom vode u izgrađenu mrtvačnicu na groblju u naselju Višnjica, uređenjem sanitarnog čvora u mrtvačnici, te uređenjem dvorane sa odrom poboljšana je javna komunalna infrastruktura na samom groblju.
Zbog samog položaja mrtvačnice te niskog terena ispred iste uređen je plato ispred mrtvačnice, kako bi se zbog čestog visokog vodostaja omogućio ispraćaj pokojnika sa uređenog prostora. Također pristup samoj mrtvačnici uređen je prilaznom stazom do mrtvačnice.