18. SPORTSKI SUSRETI UMIROVLJENIKA

Sportski susret je organizirala Matica umirovljenika Sisačko-moslavačke županije, a domaćin susreta je Udruga umirovljenika općine Jasenovac.

Matica umirovljenika SMŽ okuplja 13 udruga umirovljenika iz Sisačko-moslavačke županije i okuplja oko 4500 umirovljenika, sa stalnom tendencijom proširenja i osnivanja novih umirovljeničkih udruga. Sudionici jučerašnjeg susreta natjecali su se u šahu, kuglanju, pikadu i belotu.

IMG 6327

Zamjenik sisačko-moslavačkog župana Mihael Jurić otvorio je 18. Sportske susrete umirovljenika Sisačko-moslavačke županije koji su organizirani uz podršku županije. U svome izlaganju, zamjenik Jurić naveo je da je jedan od prioriteta Sisačko-moslavačke županije briga o umirovljenicima i osobama starije životne dobi kao i obnova domova za starije osobe. Općinska načelnica Marija Mačković je također istaknula brugo o umirovljenicima na području općine Jasenovac i vrijednosti koje promiču u zajedničkoj suradnji sa Općinom Jasenovac i svima zaželila dobrodošlicu.

IMG 6320

IMG 6346