Prijava šteta uzrokovanih prirodnom nepogodom - poplavom

Pozivaju se svi vlasnici i korisnici nekretnina koje su bile ugrožene poplavom; opreme, zemljišta, višegodišnjih nasada, šuma, stoke, obrtnih sredstva u poljoprivredi te ostalih sredstava i dobra da prijave štetu u Općini Jasenovac do 09. 06. 2023.

Obrazac PN za prijavu štete

Prijave se podnose na propisanom obrascu

• Štetu u poljoprivredi mogu prijaviti svi poljoprivredni proizvođači upisani u Upisnik poljoprivrednika.
  • Prijava štete od prirodnih nepogoda obavezno sadržava MIBPG poljoprivrednog proizvođača te ARKOD oznaku površine za koju se šteta prijavljuje ili broj katastarske čestice

U prijavi je potrebno navesti površinu (u ha) i postotak štete za ratarsku kulturu.

Kod ispunjavanja obrasca obvezna su sva polja od važnosti za područje i vrstu štete.

Obrazac možete popuniti radnim danom u vremenu od 9-14.00 sati u Općini Jasenovac, Trg kralja Petra Svačića 19, 44324 Jasenovac

Popunjeni obrazac možete dostaviti i na e-mail adrese:

Ukoliko oštećenik posjeduje fotografije, molimo iste priložiti uz obrazac PN.

Odluka- poplava