Zatvaranje ceste Košutarica - Mlaka-ORGANIZIRAN PRIJEVOZ STANOVNIŠTVA

Zbog porasta vodostaja i uskorog zatvaranja za promet ceste prema naselju Mlaka u Općini Jasenovac, HGSS stanica Novska organizirat će prijevoz za potrebe lokalnog stanovništva s početkom u petak 20.01.2023. u 15:30 h.

Kako bi se izbjeglo nepotrebno trošenje resursa, svakodnevno će se vršiti prijevoz iz mjesta Košutarica jednim plovilom u fiksnim terminima u 8:00h i 15:30h.

Čamac se po iskrcaju mještana u Mlaki odmah vraća u Košutaricu (i u tom smjeru po potrebi može prevesti mještane). Molimo mještane da pozive prema potrebi upute centru 112.

Žurne intervencije, poput asistencije HMP i slično, odrađivat će se po pozivu 0-24h.