Javni poziv za prijavu projektnih ideja za izradu LOKALNE RAZVOJNE STRATEGIJE LAG-a “Zeleni trokut” za razdoblje od 2023. do 2027. godine

Lokalna akcijska grupa “Zeleni trokut” (u daljnjem tekstu: LAG) poziva sve zainteresirane građane, tvrtke, obrte, obiteljska poljoprivredna gospodarstva, zadruge, udruge, javne ustanove i institucije isključivo s područja Grada Lipika, Grada Novska, Grada Pakraca, Općine Jasenovac te naselja Janja Lipa sa područja Grada Kutina da prijave svoje projektne ideje koje mogu doprinijeti podizanju kvalitete života stanovnika na području LAG-a te gospodarskom, infrastrukturnom i društvenom razvoju područja.

Cilj ove aktivnosti jest uspostavljanje baze projekata te izrade akcijskog plana provedbe lokalne razvojne strategije (u daljnjem tekstu: LRS). Ujedno ovim putem pruža se mogućnost svim zainteresiranim lokalnim dionicima da kandidiraju vlastite razvojne ideje za zajedničku razvojnu strategiju.

Ovaj Javni poziv nije namijenjen financiranju projekata, već se provodi isključivo s ciljem izrade baze projekata i definiranja LRS, a vlasništvo nad projektnim idejama će se u potpunosti poštivati. Preporučljivo je da projektni prijedlozi imaju veći krug korisnika, odnosno širu ciljanu skupinu te veći utjecaj na razvoj zajednice.

Krajnji rok za prijavu projektnih ideja je 30.09.2022. Svaki prijavitelj može prijaviti više projektnih prijedloga, svaki zasebno na posebnom obrascu.

Prijava na Javni poziv dostavlja se na obrascu objavljenom na mrežnoj stranici LAG-a www.lag-zelenitrokut.com osobnim dolaskom ili na e-mail adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili poštom: LAG “Zeleni trokut” Marije Terezije 27, Lipik 34551.

Za daljnje informacije ili u slučaju nejasnoća kontaktirajte nas na mob: 095/2500-500.