5. Sastanak projektnog tima u sklopu projekta „Svi smo mi zajednica“

gornje zaglavlje

U sklopu provedbe projekta „Svi smo mi zajednica“ u okviru poziva Širenje mreže socijalnih usluga Faza 1, 1. lipnja 2022. godine u prostorijama Općine Jasenovac, Trg kralja Petra Svačića 19, 44324 Jasenovac s početkom u 09:00 sati održan je peti sastanak projektnog tima kojeg čine: predstavnik nositelja projekta - načelnica Općine Jasenovac Marija Mačković, partner u projektu: predsjednik Udruge mladih „Komarac“ Jasenovac Goran Dragić, voditeljica projekta Maja Vrban i suradnica Nikolina Mrčela, financijski djelatnik Općine Jasenovac Biljana Dragić, administrativni djelatnik Ante Jeleč te koordinator društvenih aktivnosti Petra Kukić.

20220615 090306 1200x800
Na sastanku je proveden razgovor o provedbi edukativnog izleta u Šibenik za korisnike projekta „Svi smo mi zajednica“ te planiranje nadolazaće edukacije i razmjene iskustva za djelatnike Općine Jasenovac.

Sastanak projektnog tima završio je u 11:00 sati.

20220615 090326 1200x800

donje zaglavlje