MEĐUNARODNI DAN OBITELJI 16. svibnja 2022.g.

U sklopu projekta „Svi smo mi zajednica“ kojeg provodi Općina Jasenovac, u ponedjeljak, 16. svibnja 2022. godine, obilježen je Međunarodni dan obitelji u prostorijama Centra za pomoć i njegu Jasenovac.

gornje zaglavlje

Za korisnike projekta organiziran je obiteljski zabavni kviz koji su svi s oduševljenjem prihvatili. Kviz se sastojao od 3 kategorije (opća kultura, zabavna pitanja i „obiteljske veze“), a svaka kategorija je sadržala 5 pitanja. Po završetku kviza dodjeljene su nagrade za prvo, drugo i treće mjesto te se nastavilo druženje uz malu zakusku.

Projekt „Svi smo mi zajednica“ financiran je sredstvima Europske unije iz Europskog socijalnog fonda.

donje zaglavlje