Sanacija vodovodnih instalacija u sportskom objektu u Jasenovcu

Općina Jasenovac kao vlasnik svih sportskih objekata na području Općine Jasenovac, sukladno Zakonu u sportu provela je natječaj za izmjenu vodovodnih instalacija u objektu koji koristi NK „Jasenovac“ iz Jasenovca , te po potrebi i ostale udruge.

Dotrajalost instalacija uzrokovala je štetu u pučkom domu u Jasenovcu.

Uređenje sportskog objekta Općina Jasenovac kandidirala je na Javni poziv Ministarstvu turizma i sporta.

20220309 090353 1200x800

20220309 090252 1200x800