Aktivnosti JAK-a Prelesnik drugi u višeboju

Prošloga vikenda održano je u Zagrebu posljednje dvoransko natjecanje ove sezone -Prvenstvo Hrvatske u višebojima.

JAK je predstavljao Mihael Prelesnik koji se natjecao u konkurenciji kadeta u petoboju - 60m prepone, skok u dalj, bacanje kugle, skok u vis i 800m. U vrlo neizvjesnom natjecanju (nastupilo je 13 kadeta) Mihael je bio najbolji u skoku u vis i utrci na 60m prepone, drugi u skoku u dalj i bacanju kugle te treći na 800m što mu je bilo dovoljno za drugo mjesto, a naslov prvak Hrvatske "pobjegao" mu je za 2 boda ili 30 stotinki sekunde na 800m.
"Odlično i neizvjesno natjecanje, Mihael je postavio svoje osobne rekorde u čak 4 discipline, ali bila su presudna ta dva mala boda" - rekao nam je trener Neven Šepović.

uro 1200x800