SMŽ - Javni natječaj za dodjelu financijskih potpora za projekte/programe udruga

SMZ logo 696x407Sisačko-moslavačka županija objavila je Javni natječaj za dodjelu financijskih potpora za projekte/programe iz raspoloživih sredstava Proračuna Sisačko-moslavačke županije, Upravnog odjela za zdravstvo, socijalnu skrb i hrvatske branitelje za 2022. godinu.

Uvjeti, način i postupak dodjele financijskih potpora za projekte/programe propisani su važećim Pravilnikom o uvjetima, načinu i postupku dodjele financijskih potpora za projekte/programe iz raspoloživih sredstava Proračuna Sisačko-moslavačke županije Upravnog odjela za zdravstvo, socijalnu skrb i hrvatske branitelje.
Rok za dostavu prijedloga projekata/programa je 30 dana od dana objave Javnog natječaja počevši od 17. siječnja 2022. godine.

Više o natječaju na poveznici; Javni natječaj za dodjelu financijskih potpora za projekte/programe udruga