Odličan početak dvoranske sezone za JAK

U srijedu, 29. 12. je počela atletska dvoranska sezona mitingom u Osijeku.

Nastupilo je 6 JAK-ovih mladih nada, koje su opet bile uspješne. Ljupka Šepović je osvojila 5. mjesto na 60m kod mlađih kadetkinja, Romina Gavranović 3. i Maria Milović 5. kod limačica isto na 60m, sve uz nove osobne.

Dječaci su bili još bolji: Patrik Krmpotić prvi na 55m prepone, Luka Horvat prvi u dalju i 60m kod mlađih kadeta, a Mihael Prelesnik prva mjesta u dalju (5,91m) i 60m prepone za 8,87 sekundi kod starijih kadeta. Ovi rezultati su Patrika i Mihaela svrstali u top 3 u Hrvatskoj u svojim disciplinama za ovu sezonu - naravno svi su postavili i nove osobne rekorde.

Odličan početak sezone usprkos problemima sa treniranjem, jer zaista nemamo gdje raditi, pa improviziramo. Iza nove godine krećemo na treninge u dvoranu u Zagreb i nadamo se da će se održati sva planirana dvoranska natjecanja te da ćemo moći normalno trenirati i u Novskoj i u Jasenovcu - saznali smo od trenera Nevena Šepovića.

patrik 1200x800