BOŽIĆNA ČESTITKA

Poštovani stanovnici Općine Jasenovac

Božić i božićni blagdani ponovno nam ispunjavaju naša srca, život, svakidašnjicu, međuljudske odnose, i svijet u kojem živimo. Živimo u vremenu, kada je teško pronaći razlog za osmijeh i vjerujem da je upravo sada najvažnije zajedništvo i solidarnost.

Neka to naše zajedništvo unatoč krizi i poteškoćama s kojima se susrećemo probudi u nama ljubav i želju da pomognemo jedni drugima, da ublažimo poteškoće koje svatko od nas nosi u sebi i sa sobom.

S tim očekivanjima i najboljim željama čestit Božić i svako dobro u Novoj godini želi Vam

Općinska načelnica sa svim svojim suradnicima.