Ministarstvo znanosti i obrazovanja raspisalo natječaj za dodjelu 10.000 državnih stipendija za akademsku godinu 2021./2022.

The Spanish scholarship programs always attract international students

Ministarstvo znanosti i obrazovanja raspisalo je Natječaj za dodjelu 10 000 državnih stipendija za akademsku godinu 2021./2022. redovitim studentima visokih učilišta u Republici Hrvatskoj, sukladno osiguranim sredstvima u Državnome proračunu i sredstvima osiguranim u Europskome socijalnom fondu u sklopu Operativnoga programa „Učinkoviti ljudski potencijali 2014. - 2020.“

Prijave na natječaj podnose se od 13. listopada - 3. studenoga 2021. godine do 12,00 sati. Kao datum podnošenja prijave uzimat će se datum elektroničkog zaprimanja prijave u pisarnici Ministarstva. Za više informacija posjetite stranicu na poveznici Natječaj za dodjelu stipendija