Pozivnica na Marijanski koncert povodom blagdana Velike Gospe

FB IMG 1628844594939

Povodom bladgdana Velike Gospe, 13. kolovoza 2021. s početkom u 19h u paviljonu parka ispred Crkve održat će se Marijanski koncert u čast Majci Božjoj Jasenovačkoj. Na koncertu će nastupiti Crkveni zborovi iz župa; sv. Bartola apostola - Dežanovac,  Župni zbor sv. Tome apostola - Rajić, Župa Sv. Josipa - Lipovljani, Udruga Češka Beseda Donji Sređani, te domaćin crkveni zbor Župe Uznesenja Blažene Djevice Marije i Sv. Nikole biskupa Jasenovac.

Kocert će se održati uz poštivanje svih epidemioloških mjera.