Susret općinske načelnice sa Predsjednikom Hrvatske vlade Andrejom Plenković na obilježavanju Dana SMŽ

Općinska načelnica Marija Mačković iskoristila je prigodu obilježavanja Dana SMŽ u Sisku porazgovarati sa Predsjednikom hrvatske Vlade Andrejom Plenković oko najvažnijih projekata Općine Jasenovac, a koji se odnose na revitalizaciju pogranično ruralnog prostora Općine Jasenovac.

Također je razgovarala i sa nadležnim državnim tajnicima i pomoćnicima ministara iz određenih resora nazočnih na domjenku nakon sjednice.

image 67205377IMG 1371