Izgradnja 5 stanova za stambeno zbrinjavanje

Središnji državni ured za obnovu i stambeno zbrinjavanje Zagreb raspisao je Natječaj za izgradnju stambene zgrade u Jasenovcu, Hrvatskih branitelja 3 ( bivša policijska zgrada) u vlasništvu RH .

Glavnim projektom definirana je izgradnja 5 stanova veličine od 30 do 65 m2. Sadašnja zgrada se ruši , a položaj buduće zgrade je položen okomito prema sadašnjem položaju. Izgradnja stanova jedna je od demografskih mjera Općine Jasenovac i Republike Hrvatske.

Visestambena Jasenovac IZV 20200120 ZAPAD page 001 1200x800