ZAVRŠNI INFRASTRUKTURNI RADOVI NA POLJOPRIVREDNO-INDUSTRIJSKOJ ZONI U JASENOVCU

Krajem ožujka dovršeni su radovi po Ugovoru o Izvođenju infrastrukturnih radova na Poljoprivredno-industrijskoj zoni u Jasenovcu (III faza).

Projekt je sufinanciran bespovratnim sredstvima Europskih i investicijskih fondova u financijskom razdoblju 2014.-2020. godine temeljem javnog poziva "Ulaganje u razvoj infrastrukture poduzetničke zone u Jasenovcu" broj ugovora: KK.03.1.2.03. 0045 , a provodi ga Općina Jasenovac , Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta (PT1) i Središnja agencija za financiranje i ugovaranje programa i projekata Europske unije (PT2).

IMG 20210421 WA0002 1200x800

Radove izvodi tvrtka VODOPRIVREDA NOVSKA d.o.o. Trenutno su u tijeku pripreme za tehnički pregled i vrši se ispitivanje crpnih stanica koje su 16. 04. 2021. godine priključene na električnu mrežu.
Od strane ovlaštene tvrtke vrše se ispitivanja crpnih stanica kako bi se dobili potrebni atesti za tehnički pregled i ishođenje uporabne dozvole.
Ugovoreni rok za izvođenje radova je 05.06.2021., s tim da je u taj rok uključeno i dva mjeseca za tehnički pregled koji je u tijeku, a razdoblje provedbe cjelokupnog projekta je 05. 12. 2021. godine.