Potpisani ugovori za 36 stipendija

Temeljem Pravilnika i provedenog Javnog poziva za dodjelu stipendija Općine Jasenovac , Povjerenstvo za dodjelu stipendija nakon postupka pregleda pristiglih zamolbi , donijelo je Prijedlog Odluke o dodjeli stipendija koje je prihvatila Općinska načelnica.

Sve pristigle zamolbe na Natječaj koje su ispunjavale uvjete prihvaćene su od Povjerenstva i potvrđene Odlukom Općinske načelnice.
Dodijeljeno je 11 studentskih stipendija u iznosu od 500,00 kn i 25 učeničkih stipendija u iznosu od 200,00 kn.
Ugovore je učenicima i studentima dodijelila općinska načelnica Marija Mačković, koja je izrazila zadovoljstvo brojem stipendija bez obzira na veličinu i broj stanovnika Općine Jasenovac, te da je to jedna od demografskih mjera Općine Jasenovac.

FB IMG 1618313186765 1200x800

FB IMG 1618313191237 1200x800