INFORMATIČKA RADIONICA

U sklopu projekta „Svi smo mi zajednica“, koji je financiran sredstvima Europske unije iz Europskog socijalnog fonda, uz sve dosadašnje aktivnosti predviđeno je i provođenje informatičkih radionica za 30 korisnika projekta (osobe starije životne dobi) koji su podijeljeni u dvije skupine.

Prva informatička skupina sastoji se od 15 polaznika koji će prisustvovati na ukupno 20 sati navedene radionice. Polaznicima će biti pružena pomoć u radu s računalima, mobilnim uređajima te ostalim oblicima tehnologije. Radionica je započela u ožujku 2021. godine, a nastavit će se provoditi kroz mjesece travanj i svibanj u prostorijama Centra za pomoć i njegu Jasenovac. Voditelj radionice je Dejan Dragić, učitelj razredne nastave.

DSC00600 50 1 1200x800

Provođenje radionice za drugu informatičku skupinu planirano je za 2022. godini.

DSC00604 50 1 1200x800