Gradsko društvo Crvenog križa Novska poziva vas na prvu ovogodišnju akciju dobrovoljnog darivanja krvi koja će se održat:

• u Novskoj u ponedjeljak, 29. ožujka 2021. godine u Gradskom kinu Novska od 9,00 – 16,00 sati
  • u Novskoj u utorak, 30. ožujka 2021. godine u Gradskom kinu Novska od 10,00 – 14,00 sati.
  • u Lipovljanima u srijedu, 31 ožujka 2021. godine od 11,00 – 15,00 sati u Vatrogasnom domu DVD-a Lipovljani.

Akcija darivanja krvi provodi se za potrebe Hrvatskog zavoda za transfuzijsku medicinu iz Zagreba, a u skladu s propisanim mjerama Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo za vrijeme trajanja epidemije koronavirusa (Covid 19).

Na akciju dobrovoljnog darivanja krvi obavezno je ponijeti zaštitnu masku i osobnu iskaznicu!