Zahtjevi za obnovu – mobilni ured u Jasenovcu

Dana 18. ožujka 2021. godine na području Općine Jasenovac bit će na raspolaganju dva mobilna tima Ministarstva prostornoga uređenja, graditeljstva i državne imovine koji će pomagati oko predaje zahtjeva za obnovu. Mobilni tim bit će na raspolaganju u periodu od 10,00 – 17,00 sati u centru Jasenovca ispred Pučkog doma.

Službenici u mobilnom uredu zaprimat će zahtjeve te pomagati oko ispunjavanja obrazaca te rješavati druga pitanja administrativne naravi. Zahtjeve za obnovom objekata na potresom pogođenom području nužno je popuniti najosnovnijim podacima podnositelja.

Za prijavu štete potrebno je ponijeti osobnu iskaznicu.

Zahtjevi za obnovu podnose se i putem sustava e-građani, aplikacije e-obnova i poštom u sjedište Ministarstva.