2.Sastanak projektnog tima u sklopu projekta „Svi smo mi zajednica“

U sklopu provedbe projekta „Svi smo mi zajednica“ u okviru poziva Širenje mreže socijalnih usluga Faza 1, 1. ožujka 2021. godine u prostorijama Općine Jasenovac, Trg kralja Petra Svačića 19, 44324 Jasenovac s početkom u 10:00 sati

održan je drugi sastanak projektnog tima kojeg čine predstavnik Općine Jasenovac kao nositelja projekta – načelnica Marija Mačković, partneri u projektu Centar za pomoć i njegu  Jasenovac , ravnateljica Jasminka Dragić i predsjednik udruge mladih „Komarac“ Jasenovac Goran Dragić, voditeljica projekta Maja Vrban i suradnica Nikolina Mrčela,  financijski djelatnik Općine Jasenovac  Biljana Dragić, administrativni djelatnik Ante Jeleč, koordinatori projekta Tihana Blažević i Petra Kukić.

Na sastanku  se razgovaralo oko aktivnosti koje se provode od nositelja i partnera, poglavito radionice, nabavci kombi vozila, aktivnostima oko podstranice vezane uz projekt „Svi smo mi zajednica“ , te o uređenju prostora. Također, članovi tima su upoznati o planiranju nadolazeće informatičke radionice, edukativnog izleta, edukacije stručnog osoblja te održavanje info dana.

Sastanak projektnog tima završio je u 11:00 sati.