Jaslička skupina krenula u vrtić

Nakon sklopljenog Sporazuma sa dječjim vrtićem „Radost“ Novska o zajedničkom obavljanju predškolske djelatnosti, koja uključuje jednu mješovitu skupinu od navršene 3 godine do polaska u školu, te jasličku skupinu za djecu od navršene jedne godine starosti, krenula je od 1. listopada 2024. godine jaslička skupina sa nazivom „pužići“.

U jasličku skupinu upisano je 14 djece. To je nova usluga za sve roditelje koja do sada nisu imali mogućnost smještaja svoje djece u obrazovnu ustanovu.
Mješovita skupina i dalje djeluje u istom objektu kao i dosada. Prostore je uredila Općina Jasenovac, temeljem kandidiranog projekta tadašnjem Središnjem državnom uredu za demografiju i mlade. Ustanova djeluje kao Područni objekt Jasenovac pri Dječjem vrtiću „Radost“ Novska.
Želimo im sretno djetinjstvo.

IMG 20241001 091914

IMG 20240927 164802