Obavijest stanovnicima

Poštovani stanovnici Općine Jasenovac,

Vjerojatno ste neki od Vas pokušali komunicirati s nama na poznate telefonske brojeve, ali niste uspjeli uspostaviti kontakt s nama zbog čestog nestajanja struje došlo je do problema u telefonskoj centrali, koju još nismo uspjeli otkloniti.

Stoga Vas obavještavamo da nas možete kontaktirati na slijedeće brojeve mobitela:

Općinska načelnica Marija Mačković 098/460-872,
Pročelnica Jedinstvenog upravnog odjela Vesna Tomaz 099/267-2488,
Viši savjetnik za gospodarstvo, prostorno uređenje i komunalne djelatnosti Lahorka Mijadžiković 099/254-7674,
Referent-komunalni redar Danijel Kušan 099/249-1918,
Referent za računovodstvo, financije i proračun Biljana Dragić 044/672-485,
Referent za društvene djelatnosti Radmila Šimičić 099/267-2010,
Projekt „Zaželi“ - Goran Dragić 098/635-308.

Zahvaljujemo na razumijevanju.