PREKID VODOOPSKRBE NA PODRUČJU NASELJA VIŠNJICA, JASENOVAC

"Obavještavamo cijenjene potrošače da je danas, 20.08.2024. (utorak), tijekom rekonstrukcije pruge na području naselja Višnjica (općina Jasenovac) došlo do oštećenja vodovodnog sustava od strane izvođača radova Hrvatskih željeznica (HŽ). Napominjemo kako je do oštećenja došlo na dosta kompleksnom mjestu.

Djelatnici Moslavine d.o.o. su na terenu i rade na otklanjanju oštećenja. O tijeku sanacije oštećenja i normalizaciji vodoopskrbe bit ćete obaviješteni.

Ispričavamo se zbog prouzročenih neugodnosti te ujedno zahvaljujemo na razumijevanju!

Moslavina d.o.o."

link članka: https://moslavina-kutina.hr/Informacije-o-opskrbi/Post/331