Mihael Prelesnik osvojio 3 medalje na Prvenstvu Hrvatske za mlađe juniore

Na nedavno održanom Prvenstvu Hrvatske za mlađe juniore član JAKa Mihael Prelesnik osvojio je čak 3 medalje.

U skoku u vis i na 110m prepone bio je treći, dok je na 400m prepone osvojio srebro, popravivši osobne rekorde u svim disciplinama. Uz to rezultat od 56,21 sekundi postignut na 400m prepone je samo jednu stotinki sporiji od norme za Europsko prvenstvo za mlađe juniore. Priliku da ostvari normu Mihael ima još na dva natjecanja.