Potpisan Ugovor za rekonstrukciju javne rasvjete

Općinska načelnica Marija Mačković u ponedjeljak  potpisala je ugovor sa Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova EU   u vrijednosti od 350.000,00 kn za rekonstrukciju javne rasvjete. Ugovori su potpisani u Poduzetničkom centru Pismo 2. U ime ministarstva Ugovore je uručila pomoćnica ministra Katica Mišković. Na uručenju ugovora nazočio je i dožupan Sisačko-moslavačke županije, te predstavnici općina i gradova , kao i poduzetnici. Općina  je projekt kandidirala na Javni poziv Program razvoja  lokalne zajednice. Sa odobrenim sredstvima završit će se rekonstrukcija javne rasvjete naselja Jasenovac te nastavak u ostala naselja. Javna rasvjeta na području općine je  postavljana u sva naselja nakon Domovinskog rata, a cilj općine je učinkovita i ekološka javna rasvjeta sa uštedama u potrošnji električne energije.