U tijeku radovi na uređenju krovišta na Društvenom domu u Uštici

Rezultat je to projekta koji Općina Jasenovac kao drugi projekt kandidirala na Javni poziv Ministarstva regionalnog razvoja i fondova EU - Program održivog  razvoja lokalne zajednice. Zgrada nekadašnje škole u Uštici preimenovana je u Društveni dom i data je na korištenje mještanima sela Uštica koji to koriste za okupljanje pa i organiziranje proslava, raznih prigodnih obilježavanja u naselju. Za uređenje i sanaciju krovišta zgrade predviđeno je ukupno 120.000,00 kuna. Ministarstva regionalnog razvoja i fondova EU iz sredstava Programa održivog razvoja lokalne zajednice osiguralo je 100.000,00 kn. Ugovor o izvođenju radova je dodijeljen izvođaču radova „KOMLJENOVIĆ“, zidarsko-uslužno obrt iz Novske. Svi radovi trebaju biti završeni do kraja ovog mjeseca te će naselje Uštica dobiti novouređeno krovište Društvenog doma koje je godinama prokišnjavalo.