Službene internet stranice Općine Jasenovac

Uspješno završen tečaj engleskog jezika za žene iz programa “Zaželi”

U organizaciji Pučkog otvorenog učilišta Novska i Općine Jasenovac, jučer je uspješno završen tečaj engleskog jezika – A1 pripremni stupanj. Polaznice su bile žene, koje su zaposlene na projektu „Radim, pomažem, učim“, koji se financira iz Europskog socijalnog fonda. Nositelj projekta je Općina Jasenovac u partnerstvu sa Hrvatskim zavodom za zapošljavanje, Područni ured Kutina i Centrom za socijalnu skrb Novska. Ukupna vrijednost projekta je 4.327,542,87 kuna. Projekt je u potpunosti financiran iz sredstava Europske unije, Europskog socijalnog fonda. Nastavu je izvodio Slaven Hrboka, prof., a Svjedodžbe o znanju stranog jezika, polaznicima je uručila Valentina Opić, ravnateljica Pučkog otvorenog učilišta Novska.